پرسش های متداول

در این قسمت می توانید پرسش هایی را که بیشتر پرسیده شده است را به همراه پاسخ آنها بیابید،در صورت بروز هرگونه سئوال و مشاوره لطفا با ما در تماس باشید.

 

 آسمان مجازی چیست؟

آسمان مجازی مدیتا نوعی سقف کاذب طرح دار می باشد که از صفحاتی به نام تایل آسمان مجازی مدیتا تشکیل شده و بر روی این تایل ها تصویر آسمان آبی به همراه ابر و ترکیبی از شکوفه ها،گل ها ،درختان و… قرار دارد.با کنار هم قرار گرفتن این تایل ها بر روی زیرسازی سقف کلیک کناف(شبکه ای یا آرمسترانگ) یا سازه های چوبی،تصویری با کیفیت عالی از آسمان در سقف پدیدار می گردد.

مراحل نصب آسمان مجازی مدیتا چگونه است؟

بعد از انتخاب سقف مورد نظر برای پیاده سازی آسمان مجازی مدیتا نیاز به زیر سازی مناسب جهت نصب تایل ها می باشد. جهت زیر سازی تایل های به صورت معمول میتوانید از سازه های شبکه ای کناف (کلیک،آرمسترانگ) استفاده نمائید.همچنین به منظور زیبایی بیشتر می توانید از سازه های چوبی سند بلاست شده یا فرآوری شده جهت شبکه بندی استفاده نمائید.
در مرحله بعد  کد آسمان دلخواه خود را از قسمت تصاویر آسمان مدیتا انتخاب کرده و به همراه ابعاد آسمان مجازی مورد نظر،جهت آماده سازی برای ما ارسال نمائید(از طریق ایمیل یا تماس تلفنی).
برای نورپردازی آسمان مجازی مدیتا میتوانید یکی از دو روش لامپهای فلورسنت T5یا LED استفاده نمائید.کارشناسان آسمان مجازی مدیتا آماده ارائه مشاوره در مورد انتخاب بهتربن ساختار نورپردازی متناسب با محیط مورد نظر شما می باشند.
بعد از انجام مراحل فوق و دریافت تایل های آماده شده آسمان مجازی مدیتا (از طریق ارسال به آدرس شما و یا مراجعه حضوری) میتوانید تایل ها را به آسانی مطابق راهنما و نقشه موجود در بسته بندی تایل های آسمان مجازی مدیتا بر روی سازه ها نصب نمائید.

آسمان مجازی مدیتا درچه مکان هایی قابل استفاده می باشد؟

در محیط های مسکونی میتوانید از آسمان مجازی مدیتا در سقف آشپزخانه،سرویس بهداشتی،حمام،اتاق خواب، راهروها،سقف پارکینگ و لابی و…. استفاده نمائید.

در محیط های تجاری،اداری و پزشکی برای سقف  مطب ها ،کلینیک ها،بیمارستان ها،سقف فروشگاه ها مراکز تجاری و رستوران ها و همچنین در سقف واحد های تجاری مناسب می باشد.

آیا می توان تایل های آسمان مجازی مدیتا را در محیط های مرطوب استفاده نمود؟

بلی.لطفا در هنگام سفارش تایل ها این مطب را قید نمائید تا تایل های مخصوص برای فضا های مرطوب برای شما طراحی و تولید شود.

این تایل ها در چه ابعادی موجود می باشند؟

اندازه استاندارد برای تایل های آسمان مجازی مدیتا  ۶۰cm*60cm  می باشد که با کنار هم قرار گرفتن این تایل ها مطابق نقشه ،طرح مورد نظر پدیدار می گردد،   به عنوان مثال ۱۸۰cm *180cm یا ۲۴۰cm*360cm

آیا امکان سفارش در ابعاد و اشکال مختلف وجود دارد؟

بلی،جهت سفارش در طرح های قوس دار،دایره و… با کارشناسان ما تماس بگیرید .

 

Comments are closed